Porażka z Ornontowicami. III liga coraz dalej

09.06.2013 12:06 | 9 komentarzy | dam

8 czerwca na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu rozegrane zostało spotkanie między GKS-em 1962 Jastrzębie, a Gwarkiem Ornontowice. Jastrzębianie przegrali 1:2.

Piłkarze Grzegorza Łukasika nie wykorzystali w sobotnim spotkaniu atutu swojego boiska i przegrali mecz z niżej notowanym Gwarkiem Ornontowice. Pierwszy gol dla drużyny gości padł pod koniec pierwszej połowy. Drugiego rywale Jastrzębia strzelili w 73. minut. Honorową bramkę zdobył Paweł Gryta w 84. minucie. Na odrobienie strat zabrakło już jednak czasu.

GKS 1962 Jastrzębie - Gwarek Ornontowice 1:2 (0:1)
0:1 Andrzej Niewiedział '42
0:2 Dawid Boczar '73
1:2 Paweł Gryta '84

GKS 1962 Jastrzębie: 22. Grzegorz Drazik - 3. Tomasz Kocerba, 4. Piotr Pacholski, 11. Mateusz Wrana, 2. Tomasz Lorenc - 7. Kamil Gorzała, 20. Damian Tront, 10. Bartosz Hajczuk, 13. Tomasz Musioł (46. 9. Kamil Duda) - 16. Patryk Dudziński (46. 5. Adrian Kopacz), 18. Paweł Gryta. Trener - Robert Zapała.

Gwarek Ornontowice: 90. Damian Matras - 14. Mateusz Rajca, 20. Marcin Jurecki, 2. Krzysztof Ferensztajn, 5. Paweł Drapała - 17. Robert Metelski, 3. Grzegorz Tomecki (90. 6. Artur Ludwig), 9. Jakub Zdrzałek (70. 10. Dawid Boczar), 13. Patryk Sikora - 11. Andrzej Niewiedział (76. 7. Patrycjusz Botor), 29. Tomasz Leszczyński. Trener - Damian Galeja.