Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Młodzicy Zrywu zremisowali z Odrą II Wodzisław

20.06.2013 10:15 | 0 komentarzy | jus

W niedzielę młodzi piłkarze Zrywu Bzie podejmowali u siebie drużynę z Wodzisławia. Mecz rozgrywany na Spółdzielczej zakończył się wynikiem 2:2.

16 czerwca o godzinie 11:30 rozgrywany był mecz między młodzikami Zrywu Bzie a Odrą II Wodzisław. W pierwszej połowie zawodnikom żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki i objąć prowadzenia. Po przerwie goście prowadzili 2:0, jednak piłkarzom z Bzia udało się wyrównać. Dwukrotnie do bramki piłkarzy Odry trafiał Szymon Moc.

Zryw Bzie - Odra II Wodzisław 2:2