Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Pierwszy sparing GKS-u 1962 wygrany 3:0

25.07.2013 09:35 | 1 komentarz | dam

W środę jastrzębski GKS rozegrał pierwszy sparing w ramach przygotowań do nowego sezonu. Piłkarze Grzegorza Łukasika pokonali Kuźnie Ustroń 3:0.

W meczu grali nowi zawodnicy - Kamil Szymura i Wojciech Caniboł. Kilku innych zawodników było również testowanych. Najlepiej poradzili sobie Robert Janulek i Michał Szczerbak - to oni strzelili rywalowi 3 gole.

Kolejnym sprawdzianem będzie mecz z LKS-em Krzyżanowice, który odbędzie się  27 lipca o 10:00 na boisku przy ul. Kościelnej.

GKS 1962 Jastrzębie - Kuźnia Ustroń 3:0 (0:0)
1:0 Robert Janulek
2:0 Michał Szczerbiak
3:0 Robert Janulek

GKS Jastrzębie: I połowa - Grzegorz Drazik - Wojciech Caniboł, Mateusz Wrana, Kamil Szymura, Tomasz Lorenc - Tomasz Musioł, Kamil Gorzała, Damian Tront, Patryk Dudziński - Paweł Sękowski, Paweł Gryta. W II połowie zagrali również: Bartosz Szelong, Piotr Pacholski, Kamil Duda, Przemysław Błażejowski, Kamil Kaszuba, Mateusz Szuster, Robert Janulek, Patryk Ułasewicz i Michał Szczerbiak. Trener - Grzegorz Łukasik.