Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

GKS 1962 Jastrzębie odpadł z Pucharu Polski

12.09.2013 10:58 | 11 komentarzy | jus

Piłkarze GKS-u odpadli z podokręgowego Pucharu Polski, po przegraniu w środę meczu z KS-em Żory. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla KS-u Żory.

W środę o godzinie 16:30 na stadionie miejskim, odbył się mecz GKS-u z KS-em Żory. Po przegranym przez jastrzębian spotkaniu, odpadli gospodarze z podokręgowych rozgrywek Pucharu Polski. Ich słaba gra mogła wynikać z braku kilku podstawowych graczy.

Pierwsza bramka padła już w 3. minucie spotkania. Pierwszego gola zdobył Szymon Przybyłka dla KS-u Żory. Zawodnicy GKS zdołali odrobić straty dopiero w 63. minucie, kiedy do bramki trafił Damian Tront. O wyniku spotkania zdecydował zdobyty w 85. minucie spotkania gol dla ekipy z Żor.

GKS 1962 Jastrzębie - KS Żory 1:2 (0:1)
0:1 Szymon Przybyłka '3
1:1 Damian Tront '62
1:2 Mateusz Gajek '85

GKS 1962 Jastrzębie: 26. Mateusz Deege - 3. Tomasz Kocerba, 11. Mateusz Wrana, 2. Tomasz Lorenc, 9. Kamil Duda (58. 15. Patryk Ułasewicz) - 7. Kamil Gorzała, 20. Damian Tront, 10. Bartosz Hajczuk (75. 13. Tomasz Musioł), 5. Adrian Kopacz - 18. Paweł Gryta (70. 14. Paweł Sękowski), 16. Patryk Dudziński.

KS Żory: 12. Tomasz Żubertowski - 18. Paweł Gliszczyński, 8. Rafał Owczarek, 5. Bartosz Kurpiński, 3. Paweł Sudoł - 22. Bartosz Banaś (90. 10. Tomasz Pudełko), 15. Jacek Kontny (73. 7. Marcin Pawłowski), 21. Dariusz Samek (67. 20. Arkadiusz Żurkowski), 9. Mateusz Gajek - 19. Michał Adamczyk, 11. Szymon Przybyłka.