Wtorek, 7 maja 2024

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

Brąz pary z Jastrzębia na turnieju brydżowym

30.09.2013 12:26 | 1 komentarz | jus

W weekend w Jastrzębiu-Zdroju odbyły się zawody brydżowe. Wzięło w nich udział 30 par, wśród najlepszych znalazły się dwa jastrzębskie duety.

W sobotę, 28 września, w Restauracji NOT odbyły się Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. Organizatorem imprezy był Jastrzębski Klub Brydża Sportowego. W zawodach udział wzięło 30 par z całego Śląska. W turnieju startował 1 Arcymistrz Międzynarodowy, 6-ciu Arcymistrzów, 12-tu Mistrzów Międzynarodowych i 15-tu Mistrzów krajowych.

Puchar zdobyła para Andrzej Hermansdorfer i Ryszard Łazikiewicz. Drugie miejsce zajęli Michał Błach i Zbigniew Guła. Najlepszą parą z Jastrzębia byli Krzysztof Góra i Jarosław Sieczkowski, którzy w konkursie zajęli trzecie miejsce. Tytuł najlepszej pary seniorskiej zdobyli Jerzy Paszylk i Tadeusz Kuc.