Sobota, 4 maja 2024

imieniny: Floriana, Moniki, Grzegorza

Piąte zwycięstwo z rzędu. GKS wygrał z Jasienicą

06.10.2013 10:46 | 3 komentarze | dam

Ciężki mecz rozegrali w sobotę piłkarze GKS 1962 Jastrzębie z drużyną Drzewiarza Jasienica. Jastrzębianie wygrali 1:0. Gola na wagę zwycięstwa udało się zdobyć w 53. minucie.

Pierwsza połowa była wyrównana. Obie drużyny nie wykorzystywały szans na zdobycie bramki. Dopiero w 53. minucie za sprawą Kamila Jadacha jastrzębianie objęli prowadzenie. Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale najpierw w 59. minucie Kamil Gorzała zmarnował rzut karny, a kilka minut później jedenastki nie wykorzystał Damian Tront. Bramki drużyny z Jasienicy bronił Krzysztof Żerdka. Na dodatek, w końcówce meczu sędzie wyciągnął dwie czerwone kartki - po jednej dla zawodnika każdej drużyny. Oba zespoły kończyły mecz z jednym zawodnikiem mniej.

Drzewiarz Jasienica - GKS 1962 Jastrzębie 0:1 (0:0)
0:1 Kamil Jadach '53

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Wrana, Szymura, Pacholski, Kocerba - Kopacz, Tront (64. Caniboł), Gorzała, Hajczuk (46. Musioł) - Dudziński, Jadach (90. Lorenc).

Drzewiarz Jasienica: Żerdka - Mrozek (73'Kozioł), Rac, Foltyn(83'Sibouih), Lapczyk-Greń (73'Pierzga), Romanowicz, Janik, Basiura, Łoś(83'Mendrok) -Fizek