Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

GKS wygrał na wyjeździe ze Spójnią Landek

03.11.2013 20:48 | 1 komentarz | dam

Zwycięstwem piłkarzy GKS 1962 Jastrzębie zakończyło się niedzielne spotkanie z drużyną Spójnia Landek. Mimo gry w dziesiątkę od drugiej połowy, jastrzębianie wygrali 4:1.

3 listopada, piłkarze GKS-u grali z ostatnią drużyną w tabeli. Pierwszy gol padł w 16. minucie po strzale Patryka Dudzińskiego. Kolejną bramkę strzelił Tomasz Kocerba w 36. minucie. W 44. minucie po czerwonej kartce dla bramkarza, Grzegorza Drazika, jastrzębianie musieli grać w dziesiątkę. Wtedy też honorową bramkę z karnego strzelił Radosław Folek z Spójni Landek.

Na kolejną bramkę trzeba było czekać do 83. minuty, kiedy to rzut karny wykorzystał Kamil Gorzała. Na zakończenie, w 87. minucie czwartą bramkę dołożył ponownie Patryk Dudziński. Zwycięstwo GKS-u zapewniło piłkarzom pozycję lidera.

Spójnia Landek - GKS 1962 Jastrzębie 1:4 (1:2)
0:1 Patryk Dudziński '16
0:2 Tomasz Kocerba '36
1:2 Radosław Folek '44 (karny)
1:3 Kamil Gorzała '83 (karny)
1:4 Patryk Dudziński '87