Wygrana z GKS-u z Gwarkiem Ornontowice

10.11.2013 15:32 | 5 komentarzy | dam

W sobotę, 9 listopada, piłkarze GKS 1962 Jastrzębie wygrali z drużyną Gwarek Ornontowice 3:1. Tym samym jastrzębianie nadal zajmują pierwsze miejsce w lidze.

Zdjęcie archiwalne

Początek meczu lepiej rozpoczęli goście. Już w 11. minucie umieścili piłkę w bramce Jastrzębia. Ich radość jednak nie trwała długo bo kilka minut później do wyrównania doprowadził Mateusz Wrana. Od 33. minuty Ornontowice grały w dziesiątkę. Po faulu na Wojciechu Canibole czerwoną kartkę otrzymał Mateusz Rajca.

Drugą połowę piłkarze Grzegorza Łukasika rozpoczęli od bramki. W 53. minucie bramkarza gości pokonał Bartosz Hajczuk. Na kolejną bramkę kibice czekali do 81. minuty, kiedy to do bramki trafił Tomasz Kocerba. Gwarek Ornontowice mecz zakończył grając w dziewiątkę - drugą żółtą kartkę otrzymał Robert Metelski.

GKS 1962 Jastrzębie - Gwarek Ornontowice 3:1 (1:1)
0:1 Marcin Jurecki '11
1:1 Mateusz Wrana '17
2:1 Bartosz Hajczuk '53
3:1 Tomasz Kocerba '81

GKS 1962 Jastrzębie: 22. Mateusz Deege - 2. Tomasz Lorenc, 11. Mateusz Wrana (84. 9. Kamil Duda), 4. Piotr Pacholski, 17. Kamil Szymura - 3. Tomasz Kocerba (90. 15. Patryk Ułasewicz), 7. Kamil Gorzała, 20. Damian Tront, 10. Bartosz Hajczuk (88. 13. Tomasz Musioł) - 6. Wojciech Caniboł (62. 18. Paweł Gryta), 16. Patryk Dudziński. Trener - Grzegorz Łukasik.

Gwarek Ornontowice: 1. Paweł Nowak - 14. Mateusz Rajca, 2. Krzysztof Ferensztajn (78. 10. Dawid Boczar), 4. Mateusz Tomeczek, 8. Sebastian Szweda - 18. Marcin Jurecki, 9. Patrycjusz Botor (90. 11. Paweł Jakubowski), 5. Paweł Drapała, 13. Robert Metelski - 9. Jacek Zdrzałek, 19. Tomasz Leszczyński (86. 3. Grzegorz Tomecki). Trener - Damian Galeja.