Wtorek, 7 maja 2024

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

Tylko 1:0 w meczu z Polonią Bytom

04.12.2013 08:45 | 1 komentarz | dam

Zwycięstwem jastrzębian zakończyło się wyjazdowe spotkanie między JKH GKS Jastrzębie, a TMH Polonią Bytom. 3 punkty powędrowały na konto zespołu Mojmira Trliczika, choć wszyscy spodziewali się, że padnie więcej bramek w meczu z przedostatnią w tabeli Polonią.

Początek meczu lepiej rozpoczęli zawodnicy JKH GKS Jastrzębie. W 9. minucie pierwszego gola strzelił Richard Kral. Okazało się potem, że był to jedyny gol w tym meczu, choć wszyscy mieli nadzieję, na wyższy wynik.

Zespół z Bytomia odrobił lekcje z meczu z początku listopada, kiedy przegrał na Jastorze 6:1. Tym razem hokeiści Polonii nawiązali równą walkę z wicemistrzem Polski.

Emocji nie zabrakło w ostatnich minutach spotkania, kiedy to bytomianie wrzucili krążek do bramki Przemysława Odrobnego. Sędziowie uznali jednak, że gola nie było. Na 60 sekund przed końcem, sytuacja się powtórzyła. Wtedy sędziowie dopatrzyli się nieprawidłowości i ponownie nie uznali gola.

TMH Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
0:1 (08:33) Richard Kral - Mateusz Danieluk, Kamil Górny

TMH Polonia Bytom: Okoliczany - Bychawski, Vrana, Stoklasa, Salamon, Łucznikow - Maciejewski, Valeczko, Stasiewicz, Akins, Dołęga - Kantor, Wardecki, Kłaczyński, Wróbel, Wieczorek.

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny - Zatko, Górny, Danieluk, Kral, Bordowski - Labryga, Bryk, Urbanowicz (2'), Pasiut, Laszkiewicz - Marzec, Flaszar (2'), Kulas, Zdenek, Kogut oraz Ł. Nalewajka.