Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

GKS 1962 gromi Wisłę Ustroniankę 9:1

23.03.2014 14:41 | 2 komentarze | dam

W meczu inaugurującym rundę wiosenną, GKS 1962 Jastrzębie pewnie wygrali z Wisłą Ustronianką. Jastrzębianie strzelili 9 goli. Ich rywale zdołali strzelić honorowego gola.

Pierwszy gol padł już w 33. sekundzie. Autorem trafienia był Dawid Weis. Do przerwy jastrzębianie strzelili pięć bramek, z czego trzy były autorstwa Wojciech Caniboła. Piłkarz zdobył więc klasycznego hat-tricka. Po przerwie, w 61. minucie honorowego, jak się potem okazało, gola dla Wisły Ustronianki strzelił Pietraczyk. Podopieczni Grzegorza Łukasika w drugiej połowie strzelili jeszcze cztery gole i zapewnili sobie wysokie zwycięstwo 9:1.

GKS 1962 Jastrzębie - Wisła Ustronianka 9:1 (5:0)
1:0 Dawid Weis '1
2:0 Kamil Gorzała '13
3:0 Wojciech Caniboł '25
4:0 Wojciech Caniboł '36
5:0 Wojciech Caniboł '41
5:1 Michał Pietraczyk '60
6:1 Adrian Kopacz '61