Sobota, 27 lipca 2024

imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

Nautilus nie do pokonania. I miejsce w PP

14.04.2014 12:07 | 2 komentarze | dam

W miniony weekend w Gliwicach odbyły się zawody II Rundy Pucharu Polski w pływaniu. Zawodnicy klubu Nautilus zdobyli łącznie 40 medali i zajęli 1. miejsce w klasyfikacji drużynowej.

KS Nautilus wywalczył podczas zawodów 40 medali, w tym 15 złotych. Wiele zawodników poprawiło swoje rekordy życiowe. Drużynowo jastrzębianie zajęli 1. miejsce zdobywając 2220 punktów.

W sztafecie 4x100 zawodnicy Nautilusa wywalczyli 1 złoty, 1 srebrny i 2 brązowe medale.