Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Wygrana GKS-u. 4:1 z wiceliderem ligi

25.05.2014 13:32 | 4 komentarze | dam

W sobotę 24 maja piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie podejmowali na swoim stadionie wicelidera ligi, Iskrę Pszczyna. Jastrzębianie pewnie wygrali 4:1.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. Okazja pojawiła się na początku drugiej odsłony. Okazji nie wykorzystał Wojciech Caniboł, który zmarnował rzut karny. Jednak w 53. minucie gola zdobył Damian Tront. Prawie dziesięć minut później z boiska musiał zejść bramkarz z Pszczyny. Jako, że goście przyjechali bez rezerwowego bramkarza, golkipera zastąpił zawodnik z pola. Sytuację tą szybko wykorzystali jastrzębianie, którzy strzelili jeszcze 3 bramki - w 69. i dwa razy w 80. minucie spotkania. Zawodnicy Iskry Pszczyna strzelili honorowego gola w 83. minucie.

GKS 1962 Jastrzębie - Iskra Pszczyna 4:1 (0:0)
1:0 Damian Tront '53
2:0 Patryk Dudziński '69
3:0 Paweł Sękowski '80
4:0 Patryk Dudziński '80
4:1 Rafał Klaja '83