Czwartek, 16 maja 2024

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

Remis GKS-u z Bielskiem. Jest punkt

31.07.2014 18:33 | 0 komentarzy | dam

Wynikiem 1:1 zakończyło się środowe spotkanie wyjazdowe między GKS 1962 Jastrzębie a BKS Stal Bielsko-Biała. GKS na razie plasuje się jako jeden z liderów tabeli.

W wyjściowej jedenastce trener Grzegorz Łukasik wprowadził dwie zmiany. Do gry powrócił Piotr Pacholski oraz Tomas Musioł.

Początek gry szedł lepiej gospodarzom. W 21. minucie po faulu Kocerby na Mieszczaku sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystali piłkarze z Bielska-Białej. Zawodnicy z Jastrzębia próbowali atakować gospodarzy, ale udało im się to dopiero w drugiej połowie. W 64. minucie jastrzębianie mieli okazję do rewanżu. Rzut karny wykorzystał Wojciech Caniboł. Mecz zakończył się remisem 1:1.

BKS Stal Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (1:0)
1:0 Zdolski, 22 min. (karny)
1:1 Caniboł, 64 min. (karny)

BKS Stal Bielsko-Biała: Kozik - Dzionsko, Sornat, Dancik, Zdolski - Iskrzycki (46. Zelek), Czaicki (74. Wójcik) Sobala, Wiśniewski - Brychlik (74. Caputa), Mieszczak (46. Luke).

GKS 1962 Jastrzębie: Deege - Kocerba, Szymura, Pacholski, Duda - Musioł (46. Szczęch), Tront, Gorzała (78. Horubała), Weis (71. Hajczuk) - Caniboł (90. Wojtków), Jadach.