LKS Czaniec jednak lepszy od GKS-u 1962

08.08.2014 10:47 | 1 komentarz | dam

W minioną środę piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie podejmowali na swoim boisku drużynę LKS-u Czaniec. Gospodarze przegrali 0:1.

W pierwszej połowie lepiej spisywali się piłkarze gości. Dobra gra przełożyła się w 22. minucie na gola. Jastrzębianom nie udało się zagrozić bramce Czańca.

Na drugą połowę podopieczni Grzegorza Łukasika wyszli bardziej zmotywowani, co było widać w grze. Goście jednak nie pozwalali jastrzębianom na zmianę wyniku. Najgroźniejszą akcję piłkarze GKS-u wyprowadzili w doliczonym czasie gry, ale bramkarz Czańca uratował swoją drużynę przed remisem.

GKS 1962 Jastrzębie - LKS Czaniec 0:1 (0:1)
0:1 - Daniel Fabisiak 22'

GKS 1962 Jastrzębie: Deege - Kocerba (46. Duda), Pacholski, Szymura, Kulawiak (76. Wojtków) - Kopacz, Gorzała (65. Hajczuk), Tront, Weis (46. Szczęch) - Jadach, Caniboł.

LKS Czaniec: Zieliński - Mrozek, Golla, Żak, Łoś - Kwaśniewski (64. Jaros), Nagi (84. Marek), Fabisiak, Gołuch (74. Hałat) - Praciak (78. Konacki), Zakrzewski.