Niedziela, 29 września 2024

imieniny: Michała, Michaliny, Gabriela

Skromnie zwycięstwo z Janowem. Siódme z rzędu

24.10.2014 21:58 | 1 komentarz | dam

W miniony piątek hokeiści JKH GKS Jastrzębie wygrali 3:0 z MUKS Naprzodem Janów. Było to siódme zwycięstwo z rzędu i trzeci mecz z rzędu bez puszczonego gola przez Przemysława Odrobnego.

Pierwsza tercja zakończyła się bezbramkowo. To nie oznacza, że obie drużyny nie stwarzały zagrożeń pod bramką rywala. Jastrzębianie dominowali na lodowisku i oddali 25 strzałów. Krążek do bramki jednak nie wpadł ani razu.

Pierwszy gol padł w 27. minucie, gdy jastrzębianie grali w osłabieniu. Autorem strzału był Łukasz Nalewajka. Dokładnie 1 minutę i 1 sekundę później kolejną bramkę zdobył Jan Steber. Taka przewaga wlała trochę spokoju w drużynę gospodarzy.

Trzecie tercja nie zapowiadał zmiany wyniku. Nadal przewagę w grze mieli zawodnicy Roberta Kabalera. Zwycięstwo przypieczętował w 56. minucie Petr Polodna, zdobywając trzeciego gola.

JKH GKS Jastrzębie - MUKS Naprzód Janów 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
1:0 - 26:07 - Łukasz Nalewajka - Filip Drzewiecki (4/5)
2:0 - 27:08 - Jan Steber - Leszek Laszkiewicz, Tomáš Protivný (4/5)
3:0 - 55:49 - Petr Polodna - Leszek Laszkiewcz, Richard Bordowski