środa, 29 maja 2024

imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Nautilus z Pucharem Polski. Wraca do Jastrzębia

01.12.2014 10:45 | 4 komentarze | dam

W miniony weekend w Toruniu odbył się Finał Klubowego Pucharu Polski. KS Nautilus z Jastrzębia zajął 1. miejsce. Puchar po trzech latach wrócił do Jastrzębia.

Zdjęcie archiwalne

Podczas zawodów w Toruniu padło wiele rekordów życiowych zawodników Nautilusa. Balbina Sikora dodatkowo ustaliła rekord Polski na dystansie 100 m BF, który wyniósł 00:57,88.

Oprócz dobrych indywidualnych występów, dobrze spisywały się dwie sztafety, które stanęły na najwyższym stopniu podium a kategorii Open zajęły drugie miejsce. Drużyna męska dodatkowo poprawiła rekord klubu.

- Poprawienie tylu rekordów życiowych świadczy o bardzo dobrym przygotowaniu całej drużyny Szczególnie podziękowania dla seniorów, dzięki którym udało nam się tak dobrze wypaść. Bez ich pomocy zwycięstwo byłoby nie możliwe - czytamy na oficjalnej stronie klubu.