Niedziela, 29 września 2024

imieniny: Michała, Michaliny, Gabriela

4:2 z Naprzodem. Rozstrzygnięcie w III tercji

02.01.2015 10:48 | 0 komentarzy | dam

30 grudnia hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrali na swoim lodowisku spotkanie z Naprzodem Janów. Jastrzębianie wygrali 4:2.

Pierwsza tercja była wyrównana. Mimo, że faworytem byli jastrzębianie, nie udało im się jednak strzelić gola. Dopiero druga tercja przyniosła zmianę wyniku.

Pierwszy gol padł nie całe dwie minuty po rozpoczęciu drugiej odsłony. Davida Zabolotnego w bramce pokonał Michał Gryc. Kilka minut później wyrównujące trafienie zdobył Artem Bondariev. Jastrzębianie mogli strzelić więcej goli grające w przewadze, ale zawiodła skuteczność.

Kolejna tercja była najciekawsza. Już w 43. minucie bramkę dla JKH zdobył Michal Plichta. Niespełna 10 minut później na listę strzelców wpisał się Łukasz Nalewajka. Było już 3:1 dla JKH. Kontaktowego gola w 54. minucie strzelił Łukasz Podsiadło. Napięcie wzrosło po bójce Łukasza Nalewajki z Wojciechem Stachurą. Obaj zawodnicy wylądowali na ławce kar. Czwartą już bramkę dla JKH zdobył w ostatniej minucie Artem Bondariev, posyłając gumę do pustej bramki.

JKH GKS Jastrzębie - MUKS Naprzód Janów 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
0:1 - 21:49 - Michał Gryc - Marcin Frączek, Anton Klementyev
1:1 - 25:46 - Artem Bondariev - Mateusz Rompkowski, Volodymyr Aleksyuk
2:1 - 42:17 - Michal Plichta - Mateusz Danieluk, Jan Steber
3:1 - 50:41 - Radosław Nalewajka - Martin Przygodzki
3:2 - 53:08 - Łukasz Podsiadło - Mariusz Jakubik, Michał Działo (4/3)
4:2 - 59:54 - Artem Bondariev - Leszek Laszkiewicz (pusta bramka)

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Odrobny) - Aleksyuk, Rompkowski, Laszkiewicz, Bondariev, Urbanowicz - Protivný, Bryk, Świerski, Steber, Danieluk - Němeček, Pastryk, Plichta, Ł. Nalewajka, Drzewiecki - Górny, Kantor, Marzec, R. Nalewajka, Przygodzki.

MUKS Naprzód Janów: Napnenko (M. Elżbieciak) - Działo, Podsiadło, Stachura, Jakubik, Sękowski - Vrana, Klementyev, Gryc, Frączek, Pohl - Rasikoń, Kossakowski, Holy, Piper, Ł. Elżbieciak - Sarna, Kulik, Radwan, Rajski, Sośnierz.