Czwartek, 23 maja 2024

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Siatkówka: Z Olsztynem za trzy punkty

19.01.2015 10:29 | 0 komentarzy | dam

W miniony weekend siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrali z Indypolem AZS Olsztyn 3:0. MVP spotkania został Patryk Czarnowski.

Mecz lepiej rozpoczęli jastrzębianie wypracowując sobie przewagę. Olsztynianie wyrównali dopiero przy końcówce pierwszego seta, ale wtedy Pomarańczowi zdobyli cztery punkty pod rząd i zakończyli seta zwycięstwem.

W drugiej odsłonie jastrzębianie mieli nieco trudniej. Ich rywale gonili wynik, choć ciągle prowadzili podopieczni Roberto Piazzy. Po drugiej przerwie siatkarze Jastrzębskiego Węgla nie dali już dojść do słowa swoich rywalom i konsekwentnie punktowali do końca seta (25:20).

Trzecia partia to powtórka z poprzednich. Jastrzębianie pewnie rozgrywali swoje akcje i kończyli je punktami. Wygrali set 25:21 i cały mecz 3:0.

Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:20, 25:20, 25:21)

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Pajenk, Masny, Czarnowski, Quesque, Wojtaszek (libero) oraz Popiwczak, Kosok, Filippov, Malinowski.

Indykpol AZS Olsztyn: Dobrowolski, Bednorz, Zniszczoł, Szymański, Hain, Ogurcak, Potera (libero) oraz Cabral, Potera, Adamajtis, Zatko, Łuka.