Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Pomarańczowi nie zagrają już w LM

20.02.2015 09:20 | 4 komentarze | dam

Rewanżowy mecz z Sir Safety Perugia zdecydował o odpadnięciu Jastrzębskiego Węgla z rywalizacji w Lidze Mistrzów. Jastrzębianie przegrali 2:3.

W drugim meczu z włoską drużyną jastrzębianom nie udało się ugrać nawet jednego seta (w poprzednim było 2:3 dla Perugii). Przez cały mecz siatkarze Perugi radzili sobie lepiej. Błędy siatkarzy Jastrzębskiego Węgla i dobra dyspozycja ich rywali nie pozwoliła jastrzębianom nawiązać równiej walki. Najbliżej remisu pomarańczowi byli pod koniec drugiego seta, kiedy zbliżyli się do wyniku na jeden punkt (19:18). Lepsi okazali się jednak włosi. Ostatni set przypieczętował zwycięstwo Sir Safety Perugia.

Sir Safety Perugia – Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:18, 25:22, 25:17)

Sir Safety Perugia: Atanasijević, De Cecco, Fromm, Beretta, Vujević, Buti, Giovi (libero) oraz Sunder, Paolucci, Tzioumakas.

Jastrzębskie Węgiel: Łasko, Gierczyński, Pajenk, Masny, Quesque, Czarnowski, Wojtaszek (libero) oraz Malinowski, Filippov, Kosok.