Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Koka z medalami na Mistrzostwach Polski

13.04.2015 12:21 | 2 komentarze | dam

Pięć medali zdobyli zawodnicy klubu Judo Koka Jastrzębie podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek, które odbyły się w miniony weekend w Jastrzębiu-Zdroju. Pierwsze dwa dni to rywalizacja indywidualna, trzeci dzień to zawody drużynowe.

Podczas zawodów rozgrywanych na hali widowiskowo-sportowej zawodnicy jastrzębskiej klubu zdobyli łącznie pięć medali, w tym dwa drużynowe. Na 3. miejscu podium stanęli Monika Karkoszka (kategoria 48kg), Dominik Grzywacz (60kg) oraz Ryszard Kubica (81kg).

W klasyfikacji drużynowej judocy z Koki zajęli 2. miejsce, ustępując tylko zawodnikom Wojownika Skierniewice. Juniorki uplasowały się na 3. miejscu. Przed nimi były zawodniczki Czarnych Bytom oraz Juveni Wrocław.