środa, 1 maja 2024

imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

Kolejny mecz znowu dla Skry. Jest już 2:0

27.04.2015 09:49 | 0 komentarzy | dam

Porażką 0:3 zakończyli sobotni mecz siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Po raz kolejny w walce o brązowy medal Skra Bełchatów okazała się skuteczniejsza. W rywalizacji do trzech zwycięstw jest już 2:0 dla Skry.

Drugie spotkanie rozpoczęło się do prowadzenia Skry. Jastrzębianie odżyli przed pierwszą przerwą i prowadzili 8:7. Później jednak to bełchatowianie kontrolowali grę. Pomarańczowi mogli zremisować na po drugiej przerwie, ale ich rywale znowu odskoczyli. Pierwszy set zakończył się wynikiem 21:25.

Drugi set był lepszy w wykonaniu zawodników Roberto Piazzy. Na pierwszej przerwie to oni cieszyli się z dwupunktowej przewagi. Później obie drużyny popełniały wiele błędów, co w ostateczności wykorzystali zawodnicy z Bełchatowa, wygrywając drugiego seta 25:20.

Trzecią partię jastrzębianie rozpoczęli od prowadzenia. Dalsza gra potoczyła się jednak niezbyt dobrze. Do drugiej przerwy jastrzębianie gonili wynik swoich rywali. W końcówce Skra nie dała sobie przeszkodzić i wygrała 25:20, a cały mecz 3:0.

Stan rywalizacji (do trzech wygranych): 2-0 dla Skry.

Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 0:3 (21:25, 20:25, 20:25)

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Masny, Pajenk, Kosok, Bartman, Wojtaszek (libero) oraz Czarnowski, Filippov, Malinowski, Popiwczak, Quesque

PGE Skra Bełchatów: Lisinac, Wlazły, Conte, Wrona, Uriarte, Winiarski, Piechocki (libero) oraz Marechal, Brdjović