środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Koniec pucharowej przygody GKS-u

21.05.2015 09:51 | 0 komentarzy | dam

Piłkarze GKS 1962 Jastrzębie przegrali w środę mecz ćwierćfinału Pucharu Polski z Polonią Bytom. Bytomianie grając w okrojonym składzie wygrali 2:1. To koniec pucharowej przygody jastrzębskiego GKS-u.

Pierwsza bramka padła w 18. minucie. Mateusza Deege pokonał Mariusz Holik. Jastrzębianie wyrównali chwilę później za sprawą Daniela Szczepana. Wynik 1:1 utrzymywał się do 72. minuty. Wtedy ponownie na listę strzelców wpisał się Holik i tym samym zapewnił zwycięstwo Polonii Bytom.

Polonia Bytom - GKS Jastrzębie 2:1 (1:1)
1:0 Mariusz Holik 18'
1:1 Daniel Szczepan 23'
2:1 Mariusz Holik 72'

Polonia Bytom: Kuczera - Skrzypiński, Holik, K. Michalak (46. Banaś), Krzemień - Grube (46. Mróz), Sadowski (46. Mańkowski), Michalik, Walesa - Cyganek, Cempa (46. Zieliński)

GKS 1962 Jastrzę?ie: Deege - Pacholski, Kwaula (76. Caniboł), Duda, Kulawiak (76. Lorenc) - Gorzała, Tront, Weis, Mazurkiewicz (61. Szczęch) - Szczepan, Kopacz (57. Musioł)