Poniedziałek, 20 maja 2024

imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Przegrana ze Swornicą na koniec sezonu

08.06.2015 10:30 | 0 komentarzy | dam

Piłkarze GKS 1962 Jastrzębie w minioną sobotę przegrali 1:2 z niżej notowanym w tabeli zespołem Swornica Czarnowąsy.

Od początku spotkania lepiej radzili sobie zawodnicy Czarnowąsów. Gospodarze objęli prowadzenie już w 16. minucie. W 23. minucie groźnej sytuacji sam na sam nie wykorzystał Kamil Jadach.

Druga bramka padła w 58. minucie. Piłkarze Swornicy podwyższyli na 2:0. Jastrzębianie zaczęli mocniej atakować i w 63. minucie mogli cieszyć się z swojego pierwszego gola. Jego autorem był Daniel Szczepan. Mimo lepszej gry GKS-u w końcówce, nie udało się wywalczyć remisu.

Swornica Czarnowąsy - GKS Jastrzębie 2:1 (1:0)
1:0 Mikulski 16’
2:0 Jaworski 58’
2:1 Szczepan 63’

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik, Mazurkiewicz, Pacholski, Szymura(60. Kawula), Kulawiak (46. Lorenc), Kopacz, Gorzała (46. Tront), Musioł, Weis (46. Szczęch), Jadach, Szczepan

Swornica Czarnowąsy: Lisoń, Filipe, Udarevic, Brzozowski, Szynklarz, Mikulski (63. Szampera), Bienias, Job (76. Mazurek), Franek (80. Wolny), Jędrzejczyk, Jaworski