Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

Bezbramkowy remis z Rekordem Bielsko-Biała

31.08.2015 11:07 | 0 komentarzy | dam

W minioną sobotę piłkarze GKS 1962 Jastrzębie zremisowali u siebie z Rekordem Bielsko-Biała 0:0. Bramek nie było, ale nie brakowało groźnych sytuacji.

W pierwszej połowie lepiej zaprezentowali się piłkarze gości. Dopiero przed przerwą jastrzębianie mocniej zaczęli napierać na bramkę rywala. Dobrą okazję do strzelenie miał Kamil Gorzała, jednak bramkarz poradził sobie z piłką wystrzeloną przez pomocnika GKS-u.

Jastrzębianie rozkręcili się w drugiej połowie. Bramkarz Rekordu musiał coraz częściej interweniować, jedna radził sobie bezbłędnie. Po jednej z akcji Kamil Jadach otrzymał żółtką kartkę od sędziego za krytykę. Sędzia dopatrzył się spalonego. Trener Grzegorz Łukasik został upomniany przez arbitra głównego.

GKS 1962 Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała 0:0

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Mazurkiewicz, Szymura, Staniczek, Zajączkowski (60. Lorenc) - Weis (86. Domin), Gorzała, Musioł, Kopacz (60. Szczęch) - Jadach, Szczepan (85. Caniboł).

Rekord Bielsko-Biała: Góra - Nagi (59. Sikora), Bojdys, Rucki, Żołna - Gaudyn (46. Maślorz), Profic (66. Olszowski), Szędzielarz, Sobik (84. Woźniak) - Szymański, Kubica.