Wtorek, 7 maja 2024

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

Druga z rzędu porażka GKS-u 1962 Jastrzębie

13.09.2015 21:45 | 2 komentarze | dam

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie przegrali w minioną sobotę z drużyną Odry Opole 1:2. Opolanie wywieźli ze stadionu miejskiego w Jastrzębiu komplet punktów. GKS jest teraz na 9 miejscu w tabeli.

Mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy Odry. W 13. minucie pokonali Grzegorza Drazika. Gola z główki strzelił Mateusz Bodzioch. Jastrzębianie z czasem jednak zaczęli tworzyć groźniejsze akcje pod bramkę rywala. W 36. minuty z rzutu wolnego bramkę strzelił Kamil Szymura.

Druga połowa nie zaczęła się dobrze dla podopiecznych Grzegorza Łukasika. W 54. minucie było już 1:2. Podanie Gancarczyka wykończył głową Niemczyk. W 73. minucie jastrzębianie mogli podwyższyć, jednak decyzja sędziego o niepodyktowaniu rzutu karnego po zagraniu ręką, pokrzyżowała im plany.

GKS 1962 Jastrzębie - Odra Opole 1:2 (1:1)
0:1 Bodzioch, 13 min.
1:1 Szymura, 36 min. (wolny)
1:2 Niemczyk, 54 min.

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Zajączkowski (86. Kulawiak), Staniczek (65. Pacholski), Szymura, Mazurkiewicz (64. Domin) - Kopacz (58. Weis), Musioł, Gorzała, Szczęch - Szczepan, Jadach.

Odra Opole: Weinzettel - Kolanko, Michniewicz, Bodzioch, Brusiło - M. Gancarczyk (74. Wolny), Wepa, Peroński, J. Gancarczyk (63. Włodarczyk) - W. Gancarczyk (85. Grochowski), Niemczyk (72. Gawron).