Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

Remis z rezerwami Piasta. Zdecydowały ostatnie sekundy

28.09.2015 10:56 | 0 komentarzy | dam

Piłkarzom GKS-u 1962 Jastrzębie nie udało się przełamać złej passy. Mecz z Piastem II Gliwice zakończył się remisem 1:1. Od przegranej jastrzębian uratował gol w ostatnich minutach meczu.

Pierwsza połowa w wykonaniu podopiecznych Grzegorza Łukasika nie należała do najlepszych. Mimo przewagi, nie potrafili udokumentować tego faktu. W 34. minucie zawodnicy z Gliwic przeprowadzili skuteczną akcję, która na długo zapewniła im prowadzenie.

Po drugiej połowie akcje GKS-u nabrały tempa. Okazji do zdobycia gola nie brakowało, ale dopiero na dwie minuty przed regulaminowym czasem gry udał się wyrównać. Autorem gola był Dawid Weis.

GKS 1962 Jastrzębie – Piast II Gliwice 1:1 (0:1)
0:1 Musiolik, 34 min.
1:1 Weis, 88 min.

GKS 1962 Jastrzębie: Świerczek – Mazurkiewicz, Pacholski, Szymura, Duda (74. Szczęch) – Zajączkowski (46. Kopacz), Staniczek (46. Szczepan), Gorzała, Musioł, Weis – Jadach.

Piast II Gliwice: Leszczyński - Kwaśniewski, Długołęcki, Angielski, Kuzdra - Kubik, Dytko, Musiolik, Piewko - Dziczek, Tomanek.