Niedziela, 29 września 2024

imieniny: Michała, Michaliny, Gabriela

3:6 z Naprzodem. Hat-trick Michala Plichty

30.09.2015 09:51 | 0 komentarzy | dam

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wygrali z Naprzodem Janów 6:3. Jastrzębianie zajmują teraz w tabeli 3. miejsce ex aequo z Podhalem Nowy Targ. Kolejny mecz w piątek z Polonią Bytom.

Spotkanie rozpoczęło się od gola Radosława Nalewajki w 35 sekundzie meczu. Jastrzębianie podwyższyli na 2:0 w 14. minucie. Odpowiedź Naprzodu była natychmiastowa. Niecałą minutę później, stojącego w bramce JKH Michała Elżbieciaka pokonał Patrik Vrana. Jeszcze przed końcem tercji trzeciego gola zdobył Łukasz Nalewajka.

Dwie minuty po rozpoczęciu drugiej odsłony czwartą bramkę dla JKH zdobył Michal Plichta. To uśpiło czujność jastrzębian. Zawodnicy z Janowa w ciągu kilku minut zdobyli dwie bramki.

W ostatniej tercji strzelali już tylko podopieczni Roberta Kalabera. W 49. minucie hat-tricka na swoje konta zapisał Michal Plichta. W 56. minucie szóstą bramkę zdobył jeszcze Jakub Schejbal.

Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębianie 3:6 (1:3, 2:1, 0:2)
0:1 - 00:35 - Radosław Nalewajka - Łukasz Nalewajka, Tomáš Semrád
0:2 - 13:29 - Michal Plichta - Tomáš Semrád, Juraj Petro
1:2 - 14:07 - Patrik Vrána - Marek Pohl, Michał Gryc
1:3 - 17:19 - Łukasz Nalewajka - Leszek Laszkiewicz, Michał Szczurek
1:4 - 22:46 - Michal Plichta - Juraj Petro, Kamil Świerski
2:4 - 26:52 - Michał Gryc - Marek Pohla, Patrik Vrana (5/4)
3:4 - 32:30 - Marek Indra - Alaksandr Michiejenak, Adrian Kurz (5/4)