Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Ciężkie zwycięstwo z Polonią Bytom

04.10.2015 12:07 | 1 komentarz | dam

Wynikiem 1:0 zakończył się mecz między JKH GKS Jastrzębie a Polonią Bytom. Przed mecze odbyła się uroczystość pożegnania Adrian Labrygi, który na jastrzębski lodzie spędził sześć sezonów, a teraz postanowił skończyć karierę.

Pierwsza odsłona wskazywała na zacięty mecz. Jastrzębianie mieli kilka groźnych sytuacji, jednak ani Leszek Laszkiewicz, ani Mateusz Danieluk nie potrafili pokonać stojącego w bramce Filipa Landsmana.

Pierwsza bramka padła dopiero pod koniec drugiej odsłony, w 39. minucie. Autorem trafienia był debiutujący w tym meczu Patrik Stantien.

W trzeciej tercji lepiej radzili sobie podopieczni Roberta Kalabera, choć nie przełożyło się to na bramki. Bytomianie próbowali atakować z kontry, ale w bramce dobrze spisywał się Dawid Zabolotny.

JKH GKS Jastrzębie - TMH Polonia Bytom 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
1:0 - 38:04 - Patrik Stantien - Tomasz Kulas, Mateusz Danieluk

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Berggruen) - Górny, Bigos, R. Nalewajka, Ł. Nalewajka, Laszkiewicz - Schejbal, Semrád, Kulas, Stantien, Danieluk - Pastryk, Szczurek, Plichta, Petro, Świerski oraz Dudkiewicz, Jaworski, Matusik.

TMH Polonia Bytom: Landsman (Kraus) - Działo, Cunik, Przygodzki, Słodczyk, Salamon - Falkenhagen, Owczarek, Cgojevs, Frączek, Kłaczyński - Kulik, Uherek, Demyanuk, Drozd, Tomečko - Stępień, Lipsbergs, Wieczorek, Krzemień, Mazur.