Hokej: Remis w dwumeczu z Polonią Bytom

15.02.2016 08:07 | 0 komentarzy | dam

Jastrzębianie rozegrali dwa mecze sparingowe przed rundą play-off. Ich rywalem była Polonia Bytom. W pierwszym meczu jastrzębianie po karnych przegrali 2:1, w drugim meczu zrewanżowali się i wygrali 2:1.

W obu meczach bramkę jastrzębian strzegł nowy nabytek JKH, Viktor Volentier. W pierwszym meczu, pierwsza bramka padła już w 3. minucie. Jej autorem był Błażej Salomon. Podopieczni Roberta Kalabera wyrównali w 39. minucie za sprawą Jakuba Stasiewicza. W karnych lepsi okazali się jednak bytomianie. Decydującego gola zdobył Dmytro Demjaniuk.

Podczas meczu rewanżowego, kibice Jastoru na pierwszą bramkę musieli czekać aż do 36. minuty. Wtedy dla Poloni bramkę zdobył Dawid Tomeczko. Gola na 1:1 zdobył w 53. minucie Michal Plichta. W ostatniej minucie, bramkę dla JKH zdobył Tomasz Kulas. Tym samym jastrzębianie zrewanżowali się swoim rywalom za poprzedni mecz.