Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

GKS przegrywa w Bielsku. Jedyna bramka dla rywali

03.04.2016 14:26 | 0 komentarzy | dam

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie przegrali 0:1 wyjazdowy mecz z Rekordem Bielsko-Biała. Gol na wagę zwycięstwa padł dopiero w 83. minucie. GKS 1692 ponownie znajduje się w strefie spadkowej.

Pierwsze połowa nie obfitowała w groźne akcje. Piłkarze Rekordu mieli problemy z oddaniem strzału na bramkę GKS-u. Jastrzębianie byli aktywniejsi, ale defensywa ich rywali również nie pozwoliła im na zdobycie bramki.

Na początku drugiej połowy piłkarze Grzegorza Łukasika mieli okazję do objęcia prowadzenia. Piłka wystrzelona przez Dawida Weisa jednak odbiła się od poprzeczki. Bielszczanie przeprowadzali groźniejsze ataki i w końcu w 83. minucie przyniosło to rezultat. Grzegorza Drazika pokonał Wojciech Małyjurek. To była jedyna bramka w tym meczu.

Rekord Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie 1:0 (0:0)
1:0 - Wojciech Małyjurek (83 min.)

Rekord Bielsko-Biała: Żerdka - Nagi, Rucki, Waliczek, Żołna, Gaudyn (62. Sikora), Szymański, Szędzielarz, Sobik (90. Woźniak), Olszowski (62. Hilbrycht), Kubica (75. Małyjurek).

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Mazurkiewicz (86. Dudziński), Szymura, Pacholski, Kulawiak (87. Łyżwa), Weis, Tront, Musioł, Caniboł (64. Szczęch), Jadach, Szczepan.