Wtorek, 7 maja 2024

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

Bezbramkowy remis GKS-u z Odrą Opole

18.04.2016 09:14 | 0 komentarzy | dam

W minioną sobotę jastrzębski GKS zmierzył się na wyjeździe z Odrą Opole. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Jastrzębianie mieli swoje okazje, jednak ich nie wykorzystali.

Pierwsza połowa była wyrównana, choć to jastrzębianie mieli więcej okazji do zdobycia bramki. Piłkarze GKS-u nie mieli szczęścia podobnie jak ich rywale, którzy kilkukrotnie zagrozili bramce Grzegorza Drazika.

Groźnie było w 59. minucie. Podczas zamieszania pod bramką Jastrzębia strzał w kierunku bramki oddał Gancarczyk, ale piłka na szczęście zawędrowała nad poprzeczkę. W drugiej połowie jastrzębianie mieli kilka groźnych akcji. Po rzucie rożnym Caniboł trafił w słupek, a dobitkę Szczepana wybronił bramkarz Odry. Chwilę później mocny strzał na bramkę oddał Musioł, ale trafił prost w bramkarza. Ostatecznie jednak żadna z drużyn nie zdobyła bramki.

Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie 0:0 (0:0)

Odra Opole: Kleemann - Trznadel, Bodzioch, Kiercz, Brusiło - Ałdas (58. Bella), Niemczyk (66. Kolanko), Waldemar Gancarczyk, Janusz Gancarczyk (3. Mateusz Gancarczyk) - Krzysztof Gancarczyk, Wolny (58. Staroń).

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Mazurkiewicz - Szczepan (77. Szczęch), Musioł, Tront, Weis (90. Łyżwa) - Caniboł (83. Dudziński), Jadach (93. Zajączkowski).