Czwartek, 16 maja 2024

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

Piłka nożna: Przegrana na wyjeździe z Bielskiem

04.05.2016 08:57 | 1 komentarz | dam

GKS 1962 Jastrzębie w miniony wtorek przegrał w meczu wyjazdowym z BKS Stal Bielsko-Biała 0:1. Jedyna bramka padła w pierwszej połowie. Jastrzębianie nie mieli szczęścia w tym meczu.

Pierwsza połowa nie była zbyt dynamiczna. Podopieczni Grzegorza Łukasika mieli kilka okazji do strzelenia bramki, ale dobrze spisywał się bramkarz z Bielska-Białej. W 32. minucie strzałem z dystansu Damian Szczęsny podwyższył na 1:0 dla swojej drużyny.

W drugiej połowie jastrzębianie nie mogli przebić się przez defensywę rywali. Zawodnicy BKS-u mieli jeszcze szanse na powiększenie przewagi. Na wysokości zadania stanął na szczęście Jakub Świerczek, który wybronił wszystkie strzały przeciwników.

BKS Stal Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie 1:0 (1:0)
1:0 - Damian Szczęsny (32 min.)

BKS Stal Bielsko-Biała: Krzysztof Kozik - Damian Furczyk, Juraj Dancik, Seweryn Caputa, Damian Zdolski, Mariusz Sobala, Damian Szczęsny (92. Dzionsko) , Kacper Prokopów, Przemysław Brychlik (88. Kocur), Bartosz Iskrzycki, Krzysztof Chrapek.

GKS 1962 Jastrzębie: Jakub Świerczek - Dominik Kulawiak, Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Damian Zajączkowski (46. Tomasz Kocerba), Daniel Szczepan, Tomasz Musioł (88. Kamil Gorzała), Damian Tront, Dawid Weis, Wojciech Caniboł (59. Dominik Szczęch), Kamil Jadach.