Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Remis z Pniówkiem. "Niedosyt pozostał"

30.05.2016 08:51 | 0 komentarzy | dam

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie nie mogli zaliczyć do udanych sobotniego meczu z Pniówkiem Pawłowice. Mimo kilku groźnych sytuacji nie udało się strzelić żadnego gola. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

Jastrzębianie pierwszą okazję do strzelenia bramki mieli już w 4. minucie. Wtedy sytuacji sam na sam nie wykorzystał Kamil Jadach. Kolejną groźną sytuacją była ta z 26. minuty. Po dośrodkowaniu Jadacha, Adrian Kopacz odbił piłkę głową nieznacznie nad poprzeczką. Później groźną sytuację mieli zawodnicy Pniówka, jednak jastrzębska defensywa poradziła sobie z sytuacją.

Gra była wyrównana. Większość czasu piłkarze obu drużyn spędzali w środku pola. Sytuacji bramkowych nie wykorzystywali zarówno piłkarze GKS-u, jak i Pniówka. Duża w tym zasługa bramkarza rywali, który był w dobrej dyspozycji i nie pozwolił jastrzębianom na strzelenie bramki.

Pniówek Pawłowice – GKS 1962 Jastrzębie 0:0

Pniówek Pawłowice: Szelong - Szary, Kukla, Goik, Ciuberek - Przybyła, Glenc (72. Dadok), Kostecki, Adamek - Szczyrba, Sobczak (87. Kucharski). Trener Jan WOŚ.

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Kulawiak, Szymura, Kocerba, Mazurkiewicz – Ali (71. Ali), Musioł, Tront, Kopacz (80. Szczęch) – Caniboł (82. Szczepan), Jadach (87. Jadach). Trener Jarosław SKROBACZ