Wtorek, 21 maja 2024

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

GKS Jastrzębie znów wygrywa! 5:2 z Rybnikiem

30.09.2016 07:19 | 0 komentarzy | dam

GKS 1962 Jastrzębie pewnie wygrał wyjazdowe spotkanie z drużyną Rymer Rybnik. Jastrzębianie przekuli swoją przewagę na wynik i wygrali 5:2.

Podopieczni Jarosława Skrobacza dobrze rozpoczęli spotkanie. Ich przewaga na boisku rysowała się od początku spotkania. W 10. minucie pierwszą bramkę dla GKS-u zdobył Daniel Szczepan. Później plany GKS-u pokrzyżowały dwie bramki Łukasza Heroka (2:1).

Jastrzębianie zaczęli odrabiać straty w drugiej połowie. W 49. minucie na 2:2 wyrównał Damian Zajączkowski. Później było już łatwiej. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Tomasz Dzida, Damian Weis i Kamil Szymura.

Rymer Rybnik - GKS 1962 Jastrzębie 2:5 (2:1)
0:1 - Daniel Szczepan (10 min.)
1:1 - Łukasz Herok (14 min.)
2:1 - Łukasz Herok (23 min.)
2:2 - Damian Zajączkowski (49 min.)
2:3 - Tomasz Dzida (60 min.)
2:4 - Dawid Weis (80 min.)
2:5 - Kamil Szymura (90 min.)

Rymer Rybnik: Michał Łagoda - Marcin Moskal, Piotr Bednorz, Krzysztof Sierny, Artur Molenda, Krzysztof  Polonius (70. Błażej Pyszny), Mateusz Marcol, Remigiusz Ciepły, Mateusz Adamczyk, Łukasz Herok, Kamil Szydłowski.

GKS 1962 Jastrzębie: Jakub Świerczek – Paweł Gwóźdź, Piotr Pacholski (46. Kamil Szymura), Kacper Kawula, Dominik Kulawiak (46. Oskar Mazurkiewicz), Piotr Trąd, Adrian Kopacz (46. Damian Tront), Tomasz Musioł (46. Damian Zajączkowski), Dawid Weis, Tomasz Dzida, Daniel Szczepan.