Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Sparing GKS Bełchatów 1:0 GKS Jastrzębie

14.07.2019 14:47 | 0 komentarzy | kb

W sobotę GieKsa rozegrała mecz sparingowy z GKS Bełchatów. Jastrzębianie przegrali ten pojedynek 0:1 za sprawą Dawida Kocyła, który pokonał bramkarza drużyny GKS 1962.

Wynik meczu mógłby być inny, ponieważ jastrzębianie mieli okazję w drugiej połowie strzelić gola przeciwnikom. Jednak Dawid Gojny chybił, a gospodarzy uratował słupek. Kwadrans przed końcem pojedynku przegraną GieKsy  przypieczętował celny strzał Dawida Kocyła (74 minuta).

Przed GieKsą jeszcze jeden mecz będący rozgrzewką przed rozpoczęciem nowego sezonu. 20 lipca do Jastrzębia przyjedzie zespół Gwarek Tarnowskie Góry, początek rozgrywki o godz. 14:45.

GKS Bełchatów - GKS Jastrzębie 1:0 (0:0)
1:0 - Dawid Kocyła (74’)

GKS Jastrzębie: Mariusz Pawełek (46. Grzegorz Drazik) - Daniel Liszka (32. Oskar Mazurkiewicz), Adam Wolniewicz (60. Bartosz Jaroszek), Bartosz Jaroszek (32. Michał Bojdys), Dawid Gojny (60. Daniel Liszka), Patryk Skórecki (11. Marek Mróz), Damian Tront (60. Łukasz Norkowski), Łukasz Norkowski (32. Rafał Adamek), Farid Ali (46. Dominik Szczęch), Kamil Jadach (60. Farid Ali), Kamil Adamek (46. Jakub Wróbel).