Poniedziałek, 27 maja 2024

imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

RSS

Marcin Piwoński nowym prezesem Odry Wodzisław

01.10.2022 19:03 | 4 komentarze | ska

Podczas walnego zgromadzenia udziałowców Odry Wodzisław, które odbyło się 30 września, wybrano nowy zarząd klubu. Pozostał w nim dotychczasowy wiceprezes Adrian Kuźma, natomiast do zarządu weszły dwie nowe osoby, znane ze stowarzyszenia Nasza Odra Socios.

Marcin Piwoński nowym prezesem Odry Wodzisław
W skład zarządu weszli - nowy prezes Marcin Piwoński oraz członek Michał Majdowski. fot. S. Kamczyk
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Marcin Piwoński nowym prezesem Odry Wodzisław

Oficjalnie nowym prezesem naszego klubu został Marcin PiwońskiAdrian Kuźma, który w ostatnim czasie tymczasowo pełnił obowiązki prezesa, a poprzednio wiceprezesa zarządu, bezzmiennie pozostanie na swoim stanowisku. Trzecią osobą, która została włączona jako członek do zarządu naszego klubu jest Michał Majdowski, który już w przeszłości pracował w Odrze - informuje Odra Wodzisław w oficjalnym komunikacie. 

Warto dodać, że Marcin Piwoński jest również prezesem stowarzyszenia Nasza Odra Socios oraz prezesem klubu Poltent Inter Krostoszowice.