Piątek, 27 stycznia 2023

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

30.10.2022 17:06 | 0 komentarzy | (ak)

Sporo drużyn odczuwa już trudy kończącej się rundy jesiennej. Prawdziwą zmorą wielu zespołów są liczne ubytki kadrowe, spowodowane kontuzjami czołowych piłkarzy oraz wykluczeniami za kartki. Miniony weekend przyniósł znów mnóstwo ciekawych rozstrzygnięć. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XVII kolejki (26/30.10.2022)

  • GKS Jastrzębie – Olimpia Elbląg 0:2 (0:1)
  • Znicz Pruszków – Hutnik Kraków 0:1 (0:0)
  • Stomil Olsztyn – Radunia Stężyca 3:2 (2:0)
  • Motor Lublin – Polonia Warszawa 0:1 (0:0)
  • Pogoń Siedlce – Kotwica Kołobrzeg 0:0
  • Górnik Polkowice – Garbarnia Kraków 2:1 (1:1)
  • Lech Poznań II – Wisła Puławy 1:1 (1:1)
  • Śląsk Wrocław II – Siarka Tarnobrzeg 0:0
  • KKS Kalisz – Zagłębie Lubin II 5:2 (4:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kotwica Kołobrzeg173728:14
2.Polonia Warszawa173431:16
3.KKS Kalisz173237:23
4.Wisła Puławy172830:21
5.Olimpia Elbląg172825:17
6.Stomil Olsztyn172726:22
7.Znicz Pruszków172623:21
8.GKS Jastrzębie172420:20
9.Zagłębie Lubin II172224:36
10.Górnik Polkowice172119:22
11.Lech Poznań II171923:28
12.Radunia Stężyca171929:35
13.Motor Lublin171818:25
14.Śląsk Wrocław II171721:27
15.Hutnik Kraków171727:35
16.Siarka Tarnobrzeg171722:30
17.Garbarnia Kraków171630:35
18.Pogoń Siedlce171619:25

Zapowiedź XVIII kolejki (04/07.11.2022)

KKS Kalisz – Polonia Warszawa (pt 18:30), Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg (pt 19:00), Pogoń Siedlce – Zagłębie Lubin II (sb 13:00), Górnik Polkowice – Olimpia Elbląg (sb 13:00), Śląsk Wrocław II – Radunia Stężyca (sb 13:00), GKS Jastrzębie – Wisła Puławy (sb 13:30), Motor Lublin – Garbarnia Kraków (sb 17:00), Lech Poznań II – Hutnik Kraków (nd 13:00), Stomil Olsztyn – Kotwica Kołobrzeg (pn 18:15).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XIV kolejki (29.10.2022)

  • Miedź Legnica II – Odra Wodzisław Śląski 2:2 (2:0)
  • Stilon Gorzów Wlkp. – Pniówek Pawłowice 1:0 (1:0)
  • Polonia Bytom – Polonia Nysa 4:1 (1:0)
  • Stal Brzeg – LKS Goczałkowice 3:1 (3:1)
  • Lechia Zielona Góra – Carina Gubin 2:0 (1:0)
  • MKS Kluczbork – Chrobry Głogów II 1:1 (0:1)
  • Ślęza Wrocław – Warta Gorzów Wlkp. 3:1 (1:0)
  • Górnik Zabrze II – Gwarek Tarnowskie Góry 5:1 (2:0)
  • Raków Częstochowa II – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raków Częstochowa II143430:8
2.Górnik Zabrze II142933:19
3.Polonia Bytom142831:15
4.Rekord Bielsko-Biała142731:16
5.Lechia Zielona Góra142725:17
6.Ślęza Wrocław142536:23
7.Gwarek Tarnowskie Góry142121:22
8.Pniówek Pawłowice141926:24
9.Stilon Gorzów Wlkp.141721:23
10.Polonia Nysa141723:28
11.Carina Gubin141717:25
12.LKS Goczałkowice141614:21
13.Warta Gorzów Wlkp.141615:26
14.MKS Kluczbork141522:23
15.Chrobry Głogów II141416:20
16.Odra Wodzisław Śląski141220:40
17.Miedź Legnica II141016:29
18.Stal Brzeg141013:31

Zapowiedź XV kolejki (05.11.2022)

Warta Gorzów Wlkp. – Stal Brzeg (sb 12:00), Pniówek Pawłowice – Lechia Zielona Góra (sb 13:00), Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław (sb 13:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Raków Częstochowa II (sb 13:00), LKS Goczałkowice – Stilon Gorzów Wlkp. (sb 13:00), Carina Gubin – Polonia Bytom (sb 13:00), Polonia Nysa – Miedź Legnica II (sb 13:00), Chrobry Głogów II – Górnik Zabrze II (sb 14:30), Odra Wodzisław Śląski – MKS Kluczbork (sb 17:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XIII kolejki (29/30.10.2022)

  • Decor Bełk – GKS Tychy II 3:2 (0:1)
  • ROW Rybnik – Polonia Łaziska Górne 1:3 (0:2)
  • Unia Turza Śląska – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:0 (1:0)
  • Czechowice-Dziedzice – Unia Racibórz 1:0 (0:0)
  • Spójnia Landek – MKS Lędziny 3:4 (2:2)
  • Kuźnia Ustroń – Błyskawica Drogomyśl 1:2 (0:0)
  • Gwarek Ornontowice – Drzewiarz Jasienica 3:0 (2:0)
  • Orzeł Łękawica – LKS Czaniec 0:3 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Polonia Łaziska Górne132821:9
2.Unia Turza Śląska132726:14
3.Gwarek Ornontowice132528:23
4.Czechowice-Dziedzice132219:14
5.Decor Bełk132026:21
6.GKS Tychy II132024:20
7.LKS Czaniec121816:14
8.Podbeskidzie Bielsko-Biała II121724:17
9.Orzeł Łękawica131721:25
10.ROW Rybnik131623:25
11.Błyskawica Drogomyśl131616:20
12.Spójnia Landek131526:21
13.MKS Lędziny131420:28
14.Drzewiarz Jasienica131313:24
15.Kuźnia Ustroń131116:28
16.Unia Racibórz131015:31

Zapowiedź XIV kolejki (05/06.11.2022)

Unia Racibórz – Decor Bełk (sb 13:00), Polonia Łaziska Górne – Unia Turza Śląska (sb 14:00), Drzewiarz Jasienica – ROW Rybnik (sb 14:00), LKS Czaniec – Kuźnia Ustroń (sb 14:00), Błyskawica Drogomyśl – Gwarek Ornontowice (sb 14:00), MKS Lędziny – GKS Tychy II (sb 14:00), Spójnia Landek – Orzeł Łękawica (sb 14:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Czechowice-Dziedzice (nd 13:00).