Piątek, 27 stycznia 2023

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

Dwa zwycięstwa rezerw JKH GKS Jastrzębie

02.11.2022 10:56 | 0 komentarzy | dud

Ostatni weekend października przyniósł nadspodziewanie sporo radości w rozgrywkach I Ligi / MHL, gdzie podopieczni Mariusza Bernackiego wygrali dwa spotkania, w tym z jednym z faworytów do medali, Sokołami Toruń. Dzięki pięciu punktom rezerwy JKH zbliżyły się do środka ligowej tabeli.

Dwa zwycięstwa rezerw JKH GKS Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W sobotę dowodzeni przez Tomasza Kulasa jastrzębianie w pojedynku o przysłowiowe sześć punktów pokonali na Jastorze Stoczniowiec Gdańsk. Bohaterem dnia okazał się Jakub Blanik, który na początku dogrywki strzelił decydującą bramkę.

W niedzielę zespół poszedł za ciosem, odnosząc najcenniejsze z dotychczasowych zwycięstw. Wygrana z walczącym o podium zespołem Sokołów Toruń nie przyszła jednak łatwo, bowiem w ostatnim kwadransie gry goście postawili wszystko na jedną kartę i podgonili wynik ze stanu 4:1 na 4:3. Nerwowa końcówka należała do rezerw JKH, a ostatni cios do pustej już bramki zadał wspomniany Blanik.

Teraz przed drużyną dwa kolejne ciężkie spotkania, tym razem na wyjazdach. W piątek JKH GKS II Jastrzębie zagra w Krakowie, zaś w sobotę - w Oświęcimiu. Gospodarze tych spotkań to sąsiedzi Sokołów w pierwszoligowej tabeli.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl