Czwartek, 9 lutego 2023

imieniny: Apolonii, Rajnolda, Mariana

RSS

JKH GKS Jastrzębie podejmie Zagłębie Sosnowiec [ZAPOWIEDŹ]

04.11.2022 12:44 | 0 komentarzy | dud

W piątkowy wieczór JKH GKS Jastrzębie podejmie Zagłębie Sosnowiec i będzie to zarazem premierowe starcie trzeciej rundy fazy zasadniczej.

JKH GKS Jastrzębie podejmie Zagłębie Sosnowiec [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zespół na domową wygraną czekamy od 30 września.

To właśnie od wrześniowego meczu z Zagłębiem Sosnowiec rozpoczął się sezon 2022/23, którego inaugurację pamięta się bardzo długo. Niespodziewana porażka na starcie z ekipą, która nie jest faworytem do medali, musiała budzić obawy. I rzeczywiście - okazała się ona preludium do serii porażek, po których podopieczni Roberta Kalabera przez pewien czas okupowali ostatnie miejsce w tabeli.

Dziś sytuacja jest o tyle inna, że hokeiści otrząsnęli się po falstarcie i zdołali zrewanżować się Zagłębiu w październikowym wyjazdowym starciu, gdzie złotego gola Mark Kaleinikovas. W efekcie jastrzębianie mają nad sosnowiczanami osiem punktów przewagi. Niemniej - pod koniec minionego miesiąca piątkowy rywal napędził stracha GKS-owi Katowice i Unii Oświęcim, gdzie otwierał wynik, ale ostatecznie górą byli konkurenci.

Przed JKH trzecia runda. Jak dotychczas JKH GKS Jastrzębie zdobył 30 goli i stracił o pięć więcej, a zatem wciąż utrzymuje ujemny bilans bramkowy.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl