Piątek, 27 stycznia 2023

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

06.11.2022 18:06 | 0 komentarzy | (ak)

Ostatnia prosta rundy jesiennej jest zawsze bardzo ciekawa, ponieważ wszystkie zespoły mają apetyt na komplet niezwykle cennych punktów, które dopiero w końcowym rozrachunku będą decydowały o kluczowych rozstrzygnięciach. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XVIII kolejki (04/07.11.2022)

  • GKS Jastrzębie – Wisła Puławy 0:4 (0:2)
  • KKS Kalisz – Polonia Warszawa 3:0 (2:0)
  • Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg 0:2 (0:1)
  • Pogoń Siedlce – Zagłębie Lubin II 1:0 (1:0)
  • Górnik Polkowice – Olimpia Elbląg 3:4 (1:2)
  • Śląsk Wrocław II – Radunia Stężyca 0:1 (0:1)
  • Motor Lublin – Garbarnia Kraków 3:0 (0:0)
  • Lech Poznań II – Hutnik Kraków 1:1 (0:0)
  • Stomil Olsztyn – Kotwica Kołobrzeg 1:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kotwica Kołobrzeg183728:15
2.KKS Kalisz183540:23
3.Polonia Warszawa183431:19
4.Wisła Puławy183134:21
5.Olimpia Elbląg183129:20
6.Stomil Olsztyn183027:22
7.Znicz Pruszków182623:23
8.GKS Jastrzębie182420:24
9.Radunia Stężyca182230:35
10.Zagłębie Lubin II182224:37
11.Górnik Polkowice182122:26
12.Motor Lublin182121:25
13.Lech Poznań II182024:29
14.Siarka Tarnobrzeg182024:30
15.Pogoń Siedlce181920:25
16.Hutnik Kraków181828:36
17.Śląsk Wrocław II181721:28
18.Garbarnia Kraków181630:38

Zapowiedź XIX kolejki (11/13.11.2022)

Garbarnia Kraków – KKS Kalisz (pt 13:00), Górnik Polkowice – GKS Jastrzębie (sb 13:00), Siarka Tarnobrzeg – Lech Poznań II (sb 13:00), Hutnik Kraków – Wisła Puławy (sb 13:00), Kotwica Kołobrzeg – Śląsk Wrocław II (sb 13:00), Olimpia Elbląg – Motor Lublin (sb 14:45), Radunia Stężyca – Znicz Pruszków (nd 13:00), Zagłębie Lubin II – Stomil Olsztyn (nd 14:00), Polonia Warszawa – Pogoń Siedlce (nd 16:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XV kolejki (05.11.2022)

  • Odra Wodzisław Śląski – MKS Kluczbork 2:2 (1:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Raków Częstochowa II 0:0
  • Pniówek Pawłowice – Lechia Zielona Góra 2:3 (1:0)
  • Warta Gorzów Wlkp. – Stal Brzeg 1:1 (0:1)
  • Carina Gubin – Polonia Bytom 0:1 (0:0)
  • Polonia Nysa – Miedź Legnica II 2:0 (1:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław 3:1 (2:1)
  • LKS Goczałkowice – Stilon Gorzów Wlkp. 2:2 (0:0)
  • Chrobry Głogów II – Górnik Zabrze II 4:3 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raków Częstochowa II153530:8
2.Polonia Bytom153132:15
3.Rekord Bielsko-Biała153034:17
4.Lechia Zielona Góra153028:19
5.Górnik Zabrze II152936:23
6.Ślęza Wrocław152839:24
7.Gwarek Tarnowskie Góry152221:22
8.Polonia Nysa152025:28
9.Pniówek Pawłowice151928:27
10.Stilon Gorzów Wlkp.151823:25
11.Chrobry Głogów II151720:23
12.Carina Gubin151717:26
13.Warta Gorzów Wlkp.151716:27
14.MKS Kluczbork151624:25
15.LKS Goczałkowice151414:25
16.Odra Wodzisław Śląski151322:42
17.Stal Brzeg151114:32
18.Miedź Legnica II151016:31

Zapowiedź XVI kolejki (11/13.11.2022)

Polonia Nysa – Odra Wodzisław Śląski (pt 13:00), Raków Częstochowa II – Chrobry Głogów II (sb 12:00), Polonia Bytom – Pniówek Pawłowice (sb 13:00), MKS Kluczbork – Górnik Zabrze II (sb 13:00), Stal Brzeg – Rekord Bielsko-Biała (sb 13:00), Stilon Gorzów Wlkp. – Warta Gorzów Wlkp. (sb 13:00), Ślęza Wrocław – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 13:30), Miedź Legnica II – Carina Gubin (nd 12:00), Lechia Zielona Góra – LKS Goczałkowice (nd 13:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XIV kolejki (05/06.11.2022)

  • Unia Racibórz – Decor Bełk 4:2 (0:2)
  • Polonia Łaziska Górne – Unia Turza Śląska 4:2 (1:1)
  • Drzewiarz Jasienica – ROW Rybnik 1:3 (0:2)
  • LKS Czaniec – Kuźnia Ustroń 4:3 (1:1)
  • MKS Lędziny – GKS Tychy II 2:1 (1:0)
  • Spójnia Landek – Orzeł Łękawica 3:1 (2:0)
  • Błyskawica Drogomyśl – Gwarek Ornontowice 1:2 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Czechowice-Dziedzice 0:0

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Polonia Łaziska Górne143125:11
2.Gwarek Ornontowice142830:24
3.Unia Turza Śląska142728:18
4.Czechowice-Dziedzice142319:14
5.LKS Czaniec132120:17
6.Decor Bełk142028:25
7.GKS Tychy II142025:22
8.ROW Rybnik141926:26
9.Spójnia Landek141829:22
10.Podbeskidzie Bielsko-Biała II131824:17
11.Orzeł Łękawica141722:28
12.MKS Lędziny141722:29
13.Błyskawica Drogomyśl141617:22
14.Drzewiarz Jasienica141314:27
15.Unia Racibórz141319:33
16.Kuźnia Ustroń141119:32

Zapowiedź XV kolejki (11/12.11.2022)

Kuźnia Ustroń – Spójnia Landek (pt 11:00), Unia Turza Śląska – Drzewiarz Jasienica (pt 13:30), GKS Tychy II – Unia Racibórz (sb 11:00), ROW Rybnik – Błyskawica Drogomyśl (sb 13:30), Decor Bełk – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 13:30), Orzeł Łękawica – MKS Lędziny (sb 13:30), Gwarek Ornontowice – LKS Czaniec (sb 13:30), Czechowice-Dziedzice – Polonia Łaziska Górne (sb 13:30).