środa, 28 lutego 2024

imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, zapowiedzi

19.02.2023 22:06 | 0 komentarzy | (ak)

Zespoły I ligi zakończyły już rozgrywki XX edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej. Tytuł mistrzowski wywalczył Piękny Trawnik, drugą pozycję zajęła ekipa Marek&Dariusz Metallbau GmbH, a na trzecim miejscu uplasował się PRD Kühn. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga – miejsca 1/2 (Podokręg Racibórz)

Wynik XI weekendu (19.02.2023)

  • Piękny Trawnik – Marek&Dariusz Metallbau GmbH 5:5 (2:1); rzuty karne 4:2

Michał Rycka 2, Kamil Szlufarski 2, Michał Płowucha (samobójcza) – Kamil Glenc 2, Michał Bedronka 2, Paweł Kulczyk.

Rzuty karne: Adrian Kuczera, Michał Rycka, Patryk Goły, Kamil Szlufarski – Paweł Kulczyk, Michał Bedronka.


I liga – miejsca 3/4 (Podokręg Racibórz)

Wynik XI weekendu (19.02.2023)

  • PRD Kühn – Stopiw Garage 14:4 (4:2)

Kacper Owczarczyk 6, Marcin Pawłowski 3, Patryk Dudziński 3, Mateusz Słodowy, Farid Ali – Adrian Wierzgoń 2, Bartosz Kuczera, Bartosz Stebel.


I liga – miejsca 5/6 (Podokręg Racibórz)

Wynik XI weekendu (19.02.2023)

  • Galaktikos – Harpagany Partner Security Au 6:4 (2:1)

Mateusz Kubiniok 3, Jarosław Marcisz, Błażej Mandrysz, Grzegorz Drazik – Michał Koczor, Natan Skraba, Patryk Knura (2 samobójcze).


I liga – miejsca 7/8 (Podokręg Racibórz)

Wynik XI weekendu (18.02.2023)

  • Ada Salon Fryzjerski – SOLIDUM-Usługi Brukarskie 0:5 (wo)

Drużyna Ada Salon Fryzjerski oddała mecz walkowerem.


I liga (Podokręg Racibórz)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Piękny Trawnik
2.Marek&Dariusz Metallbau GmbH
3.PRD Kühn
4.Stopiw Garage
5.Galaktikos
6.Harpagany Partner Security Au
7.SOLIDUM-Usługi Brukarskie
8.Ada Salon Fryzjerski

II liga – miejsca od 1 do 8 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XI weekendu (18/19.02.2023)

  • Trza Siec – Ululani FC 6:3 (2:1)

Mateusz Gawron 2, Rafał Niesłańczyk, Dawid Cieślik, Szymon Kubala, Mateusz Sowa – Dominik Piekorz, Jacek Hadam, Aleksander Szweda.

  • LKS Zielone Żubry – K-Instal 7:5 (4:1)

Dominik Siedlaczek 3, Mateusz Goral 2, Paweł Witt, Tomasz Szczechowski – Sebastian Flut 2, Szymon Śmieszek, Paweł Płaczek, Marek Czach.

  • FC Łapanka – Palbud 5:6 (1:2)

Łukasz Bawoł 2, Krzysztof Łukaszczyk 2, Dawid Toporowski – Eliasz Rudek 3, Szymon Maślanka, Mateusz Rudek, Tomasz Tiebler.

  • MK Loft – AmeWi-Bruk 4:7 (2:3)

Bartosz Trębacz 3, Mateusz Okrent – Tomasz Kabut 5, Paweł Grud, Jakub Kądzioła.

Zapowiedź XII weekendu (26.02.2023)

Ululani FC – FC Łapanka (nd 18:00), Trza Siec – Palbud (nd 19:00), LKS Zielone Żubry – AmeWi-Bruk (nd 20:00), K-Instal – MK Loft (nd 21:00).


II liga – miejsca od 9 do 16 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XI weekendu (18/19.02.2023)

  • EterKilometer – Concrete DM 5:4 (1:2)

Jarosław Celiński 2, Michael Kiszka 2, Łukasz Lepiorz – Mariusz Duraj 2, Marcin Bulak, Rafał Miczek.

  • Bad Boys Browar Zamkowy Racibórz – Boxy-Group 9:4 (5:3)

Rafał Wróblewski 5, Dawid Myśliwiec 2, Filip Jurecki, Szymon Fleger – Tomasz Jegliczka 2, Szymon Tyrała, Jakub Franiczek.

  • Janeta Lubomia – Instal DWT 5:6 (3:3)

Kamil Biły 3, Filip Franiczek 2 – Dariusz Kłoska 3, Dominik Wardenga 2, Szymon Stencel.

  • Arka Jarka – HimelJob Praca w Austrii 2:9 (2:1)

Jakub Przygoda 2 – Sebastian Dudacy 5, Adrian Himel 2, Grzegorz Fiołka, Daniel Dudacy.

Zapowiedź XII weekendu (26.02.2023)

Concrete DM – Boxy-Group (nd 14:00), Janeta Lubomia – Arka Jarka (nd 15:00), Instal DWT – HimelJob Praca w Austrii (nd 16:00), EterKilometer – Bad Boys Browar Zamkowy Racibórz (nd 17:00).