KS Racibórz zdobywa trzy punkty na swoim terenie [ZJDĘCIA]

22.02.2023 21:56 | 0 komentarzy | tom

W środę w hali Arena Rafako rozegrano mecz I ligi śląskiej mężczyzn w siatkówkę. Klub Siatkarski Racibórz podjął na swoim terenie VitaSUN MKS BĘDZIN S.A..

W pierwszym secie gospodarze prowadzili grę z kilkupunktową przewagą. Wygrana raciborzan  wybudziła zawodników MKS-u. W drugim secie obie drużyny prowadziły wyrównaną walkę, która zakończyła się wynikiem 27:25 dla KS Racibórz. Na początku trzeciego fragmentu gry Racibórz kontynuował swoją dobrą passę, jednak Będzin w okolicach 10 punktu dogonił gospodarzy. Dalej gra przebiegała walką punkt za punkt do samego końca. Tę wojnę nerwów wygrali gospodarze 26:24.

Klub Siatkarski Racibórz - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:19, 27:25, 26:24)

KS Racibórz: Aleksander Swacha, Marek Rzytki, Jakub Bugajski, Tomasz Błaszczok, Kamil Konieczny, Rafał Kosmala, Marcin Gonsior, Adam Kostka, Wojciech Róż, Michał Białuski, Robert Herich, Robert Andrulewicz, Michał Dziadek, Kacper Marchwiak. Trener: Marcin Polowczyk.