środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

RSS

XI Cross Rydułtowski dla młodszych i starszych [ZDJĘCIA]

26.03.2023 12:26 | 0 komentarzy | zibi

W sobotę, 25 marca w Rydułtowach spotkali się miłośnicy amatorskiego biegania, bo właśnie tam odbył się XI Cross Rydułtowski. 

XI Cross Rydułtowski dla młodszych i starszych [ZDJĘCIA]
XI Cross Rydułtowski w nowej lokalizacji. Fot: Z.Harazim
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trasa tegorocznego Crossu Rydułtowskiego była bardzo urozmaicona, co na pewno przyciągnęło uwagę wielu zawodników. Uczestnicy mieli okazję zmierzyć się z różnymi rodzajami podłoża, takimi jak kostka brukowa, szutrowe ścieżki, trawa i goły grunt. Taka zmienność terenu na pewno przyniosła dużo emocji i adrenaliny, co można było zauważyć u biegaczy już na starcie, w szczególności u młodszych adeptów aktywności fizycznej.

Pogoda w dniu zawodów była bardzo zmienna, a uśmiechnięci zawodnicy wyruszyli na trasę, gotowi do walki. Podczas biegu pojawiały się kolejne przeszkody, które wymagały od zawodników dużo wysiłku i determinacji. Na szczególną uwagę zasługiwał fragment trasy prowadzący przez teren tężni .XI Cross Rydułtowski Fot. Z.Harazim

XI Cross Rydułtowski Fot. Z.Harazim

Na mecie zawodnicy byli uśmiechnięci i szczęśliwi, a satysfakcja była widoczna na ich twarzach. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami oraz nagrodami ufundowanymi przez sponsorów imprezy.

Cross Rydułtowski to nie tylko rywalizacja sportowa, ale również świetna okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i wśród pasjonatów biegania. Impreza cieszyła się dużą popularnością wśród młodszej grupy uczestników i na pewno zostanie zapamiętana na długo.

Wyniki:

Wyniki z XI Crossu Rydułtowskiego