Poniedziałek, 22 kwietnia 2024

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2023 (cz. 2)

29.03.2023 16:44 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący materiał zawiera garść ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w raciborskiej i rybnickiej A klasie. Zapraszamy do lektury.

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2023 (cz. 2)
Robert Tkocz został piłkarzem Kolejarza Chałupki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Studzienna

Przybyli: Mateusz Kocot (Tworków), Denis Abramczyk (wznowił treningi).

Ubyli: Michał Zebrała (Wypoczynek Buków), Kacper Korczok (Płomień Wisznia Mała), Wojciech Grabiniok (zakończył grę).

LKS 07 Markowice

Przybyli: Paweł Kowacz (Tworków), Rafał Wróblewski (Start Pietrowice Wielkie), Radosław Woźniak (Zabełków), Rafał Wita (Adamowice), Patryk Kornas (wolny zawodnik).

Ubyli: Dariusz Bedronka (Krzyżanowice), Jacek Depta (Wypoczynek Buków), Andrei Usik (Pietraszyn), Jakub Aksman, Jakub Wolski i Piotr Stawinoga (Wicher Płonia Racibórz).

LKS Silesia Lubomia

Przybyli: Damian Mikołowicz (trener), Maciej Norek (Jastrzębie II).

Ubyli: Mariusz Adaszek (trener), Filip Franiczek (Unia Turza Śląska), Michał Bidziński (Decor Bełk II), Marcin Szymiczek (kontuzja), Dawid Burek i Marcin Bednarek (nie wznowili treningów).

LKS Naprzód 32 Syrynia

Przybyli: Wiesław Bugdoł (trener), Krzysztof Błędowski (wolny zawodnik), Paweł Broda (wznowił treningi).

Ubyli: Jarosław Brachman (trener), Tomasz Kabut (Unia Turza Śląska), Mateusz Błędowski i Oliwier Granieczny (nie wznowili treningów).

KS Przyszłość Rogów

Przybyli: Mateusz Bugla (Naprzód Zawada), Piotr Jęczmionka (wznowił treningi).

Ubyli: Marcin Pawłowski (Odra Nieboczowy), Bartosz Kuczera i Denis Świerczek (kontuzje).

LKS Rozwój Bełsznica

Przybyli: Dawid Juzek (Zabełków), Mateusz Kokot (Pietraszyn), Daniel Gojny (wolny zawodnik).

Ubyli: Dawid Kuźdub (Polonia Łaziska).

LKS Odra Nieboczowy

Przybyli: Marcin Pawłowski (Przyszłość Rogów), Mateusz Adamczyk (Sygnały Gotartowice), Łukasz Rek, Robert Matuszek i Michał Tomanek (Gmina Lubomia), Patryk Buchcik (wznowił treningi).

Ubyli: Daniel Głuchaczka (Naprzód Krzyżkowice), Wojciech Szyra i Mateusz Gieroń (kontuzje), Marek Szczyrba (nie wznowił treningów).

LKS Zabełków

Przybyli: Marek Świrzewski (Tworków), Aron Staś, Filip Siedlaczek i Mateusz Kozimor (Kolejarz Chałupki).

Ubyli: Tomasz Kunatowski (Kolejarz Chałupki), Radosław Woźniak (Markowice), Dawid Juzek (Rozwój Bełsznica), Rafał Lubszczyk (Polonia Łaziska), Piotr Macura (Unia Turza Śląska II).

KS Kolejarz Chałupki

Przybyli: Tomasz Kunatowski (Zabełków), Robert Tkocz, Jarosław Brachman i Łukasz Paskuda (wolni zawodnicy).

Ubyli: Ireneusz Marcinkowski i Bartosz Winkler (Lyski), Aron Staś, Filip Siedlaczek i Mateusz Kozimor (Zabełków).

KS 1905 Krzanowice

Przybyli: Marek Fojcik (Tworków), Przemysław Maleszewski i Mateusz Maleszewski (Orzeł Branice), Michael Daniszewski (Wojnowice), Rafał Nahlik i Mateusz Koczy (wolni zawodnicy).

Ubyli: Adam Horny (Tworków).

LKS Start Pietrowice Wielkie

Przybyli: Rafał Klobuczek (wznowił treningi), Dominik Franczyk (z drużyny juniorów).

Ubyli: Rafał Wróblewski (Markowice).

LKS Pawłów

Przybyli: Paweł Woniakowski (Unia Racibórz), Rafał Fojcik (Nędza), Bartosz Remień (Walce), Patrick Gwóźdź (wznowił treningi).

Ubyli: Bogusław Sobek (Unia Racibórz), Marcin Stasiowski i Damian Słupina (wyjazd za granicę), Robert Mizioch i Andrzej Wiglenda (kontuzje), Przemysław Ekiert (nie wznowił treningów).

LKS Buk Rudy

Przybyli: Thomas Przybyła (Nędza), Artur Gawełczyk (Sokół Chwałęcice), Olaf Foit, Łukasz Moric i Szymon Krzyżanowski (wznowili treningi).

Ubyli: Patryk Hoinza i Paweł Kubik (Zwonowice), Mario Jendryka (Start Sierakowice), Patryk Konieczny (Ruda Kozielska), Piotr Czempik i Daniel Duda (nie wznowili treningów).

LKS Czarni Nowa Wieś

Przybyli: Dominik Porąbka (Naprzód Rydułtowy), Artur Daszek (Zgoda Zawada Książęca), Kacper Janik (Odra Centrum Wodzisław Śląski).

Ubyli: Kamil Pragnący (Górnik Radlin), Dawid Bromboszcz (Sokół Chwałęcice), Zbigniew Grasman (kontuzja).

LKS Lyski

Przybyli: Ireneusz Marcinkowski (trener), Bartosz Winkler (Chałupki), Patryk Knura (Płomień Kobyla), Jarosław Wojaczek (Sokół Chwałęcice), Krzysztof Bojdoł (wolny zawodnik).

Ubyli: Damian Cichecki (trener), Szymon Cichecki (Jedność Jejkowice), Krzysztof Janoszek (Radziejów-Popielów).

LKS Zgoda Zawada Książęca

Przybyli: Sebastian Flut (Górki Śląskie), Łukasz Durczok (Płomień Kobyla), Szymon Śmieszek (wolny zawodnik), Damian Bugiel (wznowił treningi).

Ubyli: Artur Daszek (Czarni Nowa Wieś).