Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

W ostatnich sekundach. Remis Rydułtów w meczu z Mszaną [ZDJĘCIA]

01.04.2023 21:16 | 0 komentarzy | AgaKa

Naprzód Rydułtowy zremisowały ze Startem Mszana po rzucie karnym, który został podyktowany w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry.

Pierwsza połowa sobotniego meczu w Rydułtowach przyniosła remis 0:0. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 66 minucie za sprawą Roberta Dzierżęgi ze Startu Mszana. Zespół gości był na dobrej drodze do wygrania meczu, gdyby nie faul Jana Krupińskiego w ostatnich sekundach spotkania. Sędzia podyktował rzut karny dla Rydułtów. Bramkę na 1:1 strzelił Grzegorz Brzoska.

Naprzód Rydułtowy - Start Mszana 1:1 (0:0)

Bramki: Brzoska Grzegorz (90'+5) - Dzierżęga Robert (66')

Naprzód Rydułtowy: Svintsitskyi Dmytro, Folmert Adrian, Pawelec Jan, Margeciok Patryk, Ligęza Maciej, Gunia Szymon, Hajto Łukasz, Elias Kamil, Dyl Kajetan, Ciepły Remigiusz, Brzoska Grzegorz

Start Mszana: Mandrysz Błażej, Krupiński Jan, Kaźmierczak Szymon, Stabla Robert, Makarski Grzegorz, Urbański Artur, Zielonka Daniel, Bańka Marcin, Dzierżęga Robert, Wereszczyński Kamil, Skrynnyk Dmytro