Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

RSS

Jastrzębski Węgiel w finale

27.04.2023 08:38 | 1 komentarz | FK

Na własnym boisku drużyna Jastrzębskiego Węgla pokonała po raz trzeci zespół z Zawiercia.

Jastrzębski Węgiel w finale
Pierwszy mecz finałowy odbędzie się u nas na Hali Widowiskowo-Sportowej 3 maja. Foto Andrzej Klocek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jastrzębski Węgiel odnosi kolejne zwycięstwo i awansuje do finału Mistrzostw Polski, co jest już trzecim z rzędu sukcesem dla zespołu. W kolejnym meczu półfinału PlusLigi pokonali Aluron CMC Wartę Zawiercie 3:0, zaś Stephen Boyer otrzymał tytuł najlepszego zawodnika meczu.

Już od pierwszych akcji drużyna dominowała na boisku i dzięki temu pewnie wygrała każdy z setów. Kibice również stanęli na wysokości zadania i zagrzewali zawodników do walki.

- Teraz nasz zespół przygotowuje się do finałowej rywalizacji z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Pierwszy mecz finałowy odbędzie się u nas na Hali Widowiskowo-Sportowej 3 maja. Jastrzębski Węgiel ma już na swoim koncie dwa tytuły mistrza Polski i liczy się z pewnością jako jedna z czołowych drużyn w kraju. Wszyscy kibice już teraz oczekują z niecierpliwością na finałowe mecze, które zapewne będą pełne emocji i napięcia. Będziemy trzymać kciuki za naszych zawodników i liczyć na kolejny sukces Jastrzębskiego Węgla - czytamy na stronie www.jastrzebie.pl