Mszana wygrała na wyjeździe z Radziejowem [ZDJĘCIA]

29.04.2023 21:02 | 0 komentarzy | AgaKa

Do przerwy gospodarze sobotniego meczu, MKS Radziejów-Popielów przegrywali ze Startem Mszana 1:2. Po przerwie Mszana strzeliła trzeciego gola.

MKS Radziejów-Popielów - Start Mszana 1:2 (1:3)

MKS Radziejów-Popielów: Banasik Mirosław, Holona Marek, Grabiec Artur, Idziak Paweł, Raczyński Rafał, Kaczorowski Kamil, Koch Jakub, Urbaś Sebastian, Raczyński Paweł, Klyta Mateusz, Czech Łukasz

Rezerwa: Piechaczek Kacper, Popera Natan, Wawrzonkowski Szymon, Raczyński Paweł, Kutryba Mateusz

Bramki: Kaczorowski Kamil (38')

Start Mszana: Mandrysz Błażej, Krupiński Jan, Stabla Robert, Kaźmierczak Szymon, Makarski Grzegorz, Urbański Artur, Papliński Rafał, Skrynnyk Dmytro, Bańka Marcin, Wereszczyński Kamil, Dzierżęga Robert

Rezerwa: Mamcarz Piotr, Marekwica Krzysztof, Masztafiak Wiktor, Waniek Błażej, Szadkowski Kacper, Jezierski Jakub

Bramki: Papliński Rafał (13', 32'), Waniek Błażej (90')