Czwartek, 25 lipca 2024

imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba

RSS

Michał Hołusza Wicemistrzem Polski najtwardszej formuły Kickboxingu K1

18.05.2023 15:46 | 0 komentarzy | AgaKa

W tym jubileuszowym roku (18 lat działalności Klubu FC Ronin) to już drugi, po Jaśminie Szindler, medal Mistrzostw Polski Kickboxingu. Zawodnik Michał Hołusza wrócił do domu z wielkim wyróżnieniem. 

Michał Hołusza Wicemistrzem Polski najtwardszej formuły Kickboxingu K1
Po prawej, w okularach Michał Hołusza Wicemistrz K1, po lewej Artur Nowacki sparingpartner i kolega Michała, w środku trener, Robert Szindler
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Michał Hołusza pochodzi z Wodzisławia Śląskiego. - To bardzo pracowity i sumienny, młody człowiek - mówi o zawodniku trener, Robert Szindler. - Znam i trenuję Michała chyba od 6 roku życia. Najpierw było Kung Fu, formy do muzyki i tricking. Do dzisiaj potrafi wykonać 540 czy b. twista. Potem trochę Pointa i Lighta - dodaje.

Szindler stwierdził, że to charakter prawdziwego wojownika zdecydował za Michała. - Jednak poszło w K1. Upór, wrodzony talent i niezwykła pracowitość umieściła Michała w tym miejscu, w którym jest teraz - mówi trener. - Brawa i gratulacje dla rodziców, bez których nie byłoby tego sukcesu. Podziękowania dla wspaniałych kibiców FC Ronin oraz sparingpartnera Artura, który również odebrał cenną lekcję z tych Mistrzostw - dodaje. 

Michał Hołusza na drugiej pozycji

Michał Hołusza na drugiej pozycji

Oficjalne wyniki

Oficjalne wyniki

Nieco o wcześniejszym sukcesie Jaśminy Szindler

Zobacz także: