środa, 22 maja 2024

imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

RSS

Biathlon dla każdego w Parku Cegielnia z Weroniką Nowakowską [ ZDJĘCIA]

20.05.2023 16:24 | 0 komentarzy | ska, Alicja Zaręba

- Marzenia są bardzo fajne żeby zacząć , warto marzyć - to odpowiedź Weroniki Nowakowskiej na pytanie "jak osiągać wielkie wyniki w sporcie?". W Parku Cegielnia odbyło się wydarzenie “Biathlon dla każdego", którego gościem specjalnym była słynna biathlonistka.

Biathlon dla każdego w Parku Cegielnia z Weroniką Nowakowską [ ZDJĘCIA]
Biathlon dla każdego odbył się 20 maja na terenie Parku Cegielnia. Fot. M. Mazur
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Biathlon dla każdego w Parku Cegielnia z Weroniką Nowakowską [ ZDJĘCIA]

 Organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach “Biathlon Dla Każdego” przyciągnął uwagę młodychj, ak i starszych mieszkańców i pasjonatów sportu. Na każdego uczestnika czekały nagrody, a obserwatorzy wydarzeniam mogli cieszyć się różnymi atrakcjami, na przykład kursem pierwszej pomocy, zorganizowanym przez Grupę Poszukiwawczo - Ratowniczą. Inni mogli poczuć się jak biathloniści i spróbować swoich sił na strzelnicy laserowej oraz skorzystać z darmowego masażu.

Dla najmłodszych dostępneb yły stanowiska z malowaniem twarzy oraz dmuchane atrakcje. Gość specjalny imprezy - Weronika Nowakowska odpowiedziała na wiele pytań, nie tylko o swoje sukcesy sportowe. - Sport jest piękną formą spędzania czasu - zapewniła Weronika Nowakowska, zachęcając do różnego rodzaju aktywności.