Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

RSS

Naprzód Syrynia wysoko pokonał Naprzód Czyżowice podczas inauguracji sezonu [ZDJĘCIA]

13.08.2023 19:32 | 4 komentarze | tom

LKS Naprzód 32 Syrynia po 4 latach przerwy wraca do klasy okręgowej. W pierwszym spotkaniu sezonu 2023/24 zmierzył się na swojej murawie z LKS Naprzód Czyżowice.

Naprzód Syrynia wysoko pokonał Naprzód Czyżowice podczas inauguracji sezonu [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przed meczem klub otrzymał od Państwa Gawędów, wójta Czesława Burka, przewodniczącego rady gminy Andrzeja Godoja, wice wójta Bogdana Burka oraz wiceprzewodniczącego Marka Szbesty puchar z okazji awansu do klasy okręgowej po 4 latach przerwy.

Drużyna gości już w pierwszej minucie spotkania zdobyła bramkę. Gospodarze długo nie czekali i od razu ruszyli z odwetem. Najpierw padł gol na wyrównanie, a chwilę później tablica wskazywała już wynik 2:1, który pozostał do przerwy. W drugiej części spotkania gospodarze poszli za ciosem i kontynuowali dobrą passę i zdobyli kolejne trzy bramki.

LKS Naprzód 32 Syrynia - LKS Naprzód Czyżowice 5:1 (2:1)

Bramki: Mateusz Bugdoł 3., Artur Kuczera 7., Mateusz Sowa 51., Paweł Paprocki 65., Marcin Dzierżęga 81. - Maciej Mioduszewski 1..

Żółte kartki: Bartosz Majszak, Radosław Szpak, Wojciech Szpak - Mateusz Buka, Radosław Grabarczyk, Bartosz Jęczmionka, Adrian Wierzgoń, Szymon Gardawski, Artur Kurasz, Artur Sosna.